Rituály patria k životu. Stačí "len" 20x zopakovať

Rituály patria k životu.
Stačí "len" 20x zopakovať

April 21, 2021

Prečo sa oplatí denné rituály?

Pomáhajú navodiť pocit bezpečia a istoty, prinášajú poriadok a pokoj ... čo je dôležité pre každú z nás.

Akonáhle akúkoľvek činnosť zopakujete dvadsaťkrát až tridsaťkrát za sebou, už sa z nej stáva osvojený návyk, ktorý si dokážete udržať. Pravidelné rituály posilňujú nielen telo, ale predovšetkým myseľ.

Skúste napríklad tieto…

Ranný rituál – niekto potrebuje rannú kávu, niekomu urobí dobre studená sprcha, hlavne sa nezabudnite poriadne pretiahnuť než vyleziete z postele a povedať si pre seba, že dnešný deň bude skvelý! Ráno vstaňte a doprajte si osobný rituál, ktorý naštartuje váš deň.

Večerný rituál – vypnite hodinu pred spaním všetky zariadenia, ktoré vyžarujú modré svetlo, tj mobily, počítače, tablety a televízie. Pred zaspaním myslite na to, čo sa vám počas dňa podarilo alebo vás potešilo. Príjemným rituálom sa môže stať napríklad aj čistenie pleti a použitie krému, správnou technikou môžete pomôcť proti vráskam.

Doprajme si denne hodinku len pre seba, napr. zatvorte sa v kúpeľni a dajte si kúpeľ, zájdite s kamarátkou do sauny, vyskúšajte nový recept, prihláste sa na kurz kreslenia alebo jogy... dôležité je, aby vás to bavilo. A rodine povedzte, že po tú dobu ste „mimo signál“.

Aké sú vaše denné rituály?

Femarelle je ideálnym doplnkom pre váš každý deň, pre ženy vo veku 40 rokov – Femarelle® Rejuvenate, pre ženy vo veku 50 rokov – Femarelle® Recharge a pre ženy nad 60 rokov Femarelle® Unstoppable.

Stačí len 2 TABLETY PRIDAŤ DO SVOJICH DENNÝCH RITÁLOV a už za 1 mesiac môžete zaznamenať zmenu.

Femarelle sú nehormonálne prírodné doplnky stravy pre ženy.

Brian Tracy: "Úspešní ľudia sú jednoducho tí, ktorí majú úspešné návyky."