Najčastejšie otázky a odpovede

Kde si môžem prípravky Femarelle® kúpiť?
Femarelle® zakúpite  len v lekárňach. Máme 3 varianty, Femarelle® Rejuvenate (vek 40+), Femarelle® Recharge (vek 50+), Femarelle® Unstoppable (vek 60+). Pokiaš nie je Femarelle® okamžite dostupný, v každej lekárni Vám ho môžu do druhého dňa objednať.

Ako mám Femarelle® užívať?
Odporučené dávkovanie je: 1 kapsula dvakrát denne (ráno a večer). Femarelle® môže byť užívaný  s jedlom aj bez jedla. Účinok sa zvyčajne dostaví po 1 mesiaci užívania.

Môžem užívať Femarelle® po hysterektómii?
Áno, Femarelle® je prírodný nehormonálny rad prípravkov vhodný pre ženy v menopauze, a to aj pre ženy po chirurgickom odstránení maternice (hysterektómii). Femarelle® Recharge obsahuje: patentovaný  fermentovaný sójový extrakt DT56 a, ľanové semienko a vitamín B6, ktorý podporuje reguláciu hormonálnej aktivity, zníženie únavy a vyčerpania a prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy.

Koľko Femarelle® stojí?
Všetky prípravky Femarelle® stoja rovnako, odporučená predajná cena je 24 €. Cena sa v jednotlivých lekárňach môže líšiť.

Mám 52 rokov, som už niekoľo mesiacov bez menštruácie, návaly mám minimálne, v čom mi Femarelle® môže pomôcť?
Femarelle® Recharge je vhodný pre ženy vo veku 50+ a pomôže Vám s riešením symptómov spojených s hormonálnymi zmenami a poklesom hladiny estrogénu v období menopauzy. Je vhodný pre ženy, ktoré obťažujú: návaly tepla, nočné potenie, ale tiež ďalšie príznaky ako je problematický spánok, psychické problémy, znížené libido, únava a vyčerpanie alebo výkyvy hmotnosti. V štúdiách bol naviac preukázaný aj vplyv na hustotu kostnej hmoty.

Bola mi u gynekológa odporučená hormonálna liečba, nechcem hormóny, môžem vyskúšať Femarelle®?
Áno, Femarelle® je prírodný nehormonálny prípravok, ktorý bol overovaný poprednými odborníkmi z celého sveta. Femarelle® obsahuje patentovaný  fermentovaný sójový extrakt DT56a, ľanové semienko a vitamín B6, ktorý podporuje reguláciu hormonálnej aktivity, zníženie únavy a vyčerpania a prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a normálnemu energetickému metabolizmu. Účinok sa zvyčajne dostaví po 1 mesiaci užívania.

Ktorý variant Femarelle® je pre mňa vhodný, ako sa od seba líšia?
Femarelle® Rejuvenate
 je vhodný pre ženy 40+ na udržanie vitality, pružnej pokožky bez vrások, pre silné vlasy, ovpyvnenie vlhkosti vaginálnej sliznice a proti vyčerpaniu a únave spojených s poklesom hladiny estrogénu. 
Vhodné pre pacientky, ktoré trápia: zmeny nálad, prvé vrásky, strata energie a únava, suchosť vaginálnej sliznice
Zloženie: DT56a – fermentovaný sójový extrakt, ľanové semienko, Vitamín B2, Vitamín B7

Femarelle® Recharge je vhodný pre ženy 50+ pri menopauze na riešenie symptómov spojených s hormonálnymi zmenami a poklesom hladiny estrogénu.
Vhodné pre pacientky, ktoré trápia: hormonálna nerovnováha, návaly tepla, nočné potenie, problematický spánok, psychické problémy, znížené libido, únava a vyčerpanie, výkyvy hmotnosti
Zloženie: DT56a – fermentovaný sójový extrakt, ľanové semienko, Vitamín B6

Femarelle® Unstoppable je vhodný pre ženy 60+ po menopauze na udržanie normálneho stavu kostí, svalov a zubov.
Vhodné pre pacientky, ktoré trápia: slabé kosti, suchosť vaginálnej sliznice, zlý zrak, problémy s vlasmi, horší stav zubov
Zloženie: DT56a – fermentovaný sójový extrakt, Kalcium, Vitamín B2, Vitamín D3, Biotín

Kto je výrobcom prípravkov Femarelle®?
Výrobcom prípravkov Femarelle® je izraelská spoločnosť Se-Cure Pharmaceuticals Ltd. Prípravky Femarelle® dostanete po celom svete pričom naša spolonosť Medindex, spol. s r.o. je výhradným distributérom produktov Femarelle® na Slovensku a v Českej republike.