Skúsenosti žien

Hormóny? Ďakujem, nie je treba…

Nemôžem si ho vynachváliť a len ľutujem, že som o ňom nevedela skôr. Som vďaka nemu ako znovuzrodená, plná vitality a energie, vrátila sa chuť ku všetkému, čo mám rada a úplne som hodila za hlavu, koľko mám vlastne rokov? „Koľko to je, predsa toľko, na koľko sa cítim!“ :-)

Ilona S.

Celý životný príbeh čítajte tu >>


Som ženou, ktorá viac než je zdravé trpívala bolesťami hlavy...

Prípravok Femarelle Unstoppable hodnotím veľmi kladne. Oceňujem, že je nehormonálny, vyrábaný na prírodnej báze, bez umelých dochucovadiel, farbív a konzervačných látok. K pravidelnému užívanie je platíčko prehľadne označené dni v týždni. Je tiež veľmi priaznivé, že Femarelle sa vyrába v troch variantoch, a to pre ženy vo veku 40, 50 a 60 rokov. Som veľmi rada, že som mohla Femarelle vyskúšať, je to veľmi kvalitný doplnok stravy, ktorý mi naozaj pomohol.

Pani Květoslava M.


Účinok sa môže dostaviť i neskôr...

Nemôžem jasne povedať, či prípravok začal pôsobiť za mesiac, či za tri, alebo štyri, jedno viem ale iste, jedného dňa proste začal. V noci sa sem tam ešte zobudím so suchým podnebím, ale už sa to stáva skôr výnimočne. Moja kaderníčka tvrdí, že sa mi zlepšili vlasy a pedikérka, že mám lepšiu kvalitu nechtov. Ostatné "oblasti" tela netuším, možno predsa len, nie som tak často unavená. Odporúčam však všetkým ženám, aby vydržali, pretože účinok sa môže dostaviť i neskôr. Každá žena by si mala nájsť ten "svoj" prostriedok, ako s rokmi vyjsť "lepšie", však, faktom zostáva, že povedať, áno, určite ti pomôže tento alebo onen, je naivné a zavádzajúce. Ak vám však váš osobný pocit u Femarelle hovorí, tento by to mohol byť, ako sa to stalo mne, je to správna voľba.

Pani Marie N.

Celý životný príbeh čítajte tu >>


Prírodný produkt na menopauzu s overenymi účinkami…? Áno, Femarelle.

Na Femarelle Recharge som dostala odporučenie od svojej lekárky a som veľmi spokojná. Som alergik a preto si musím dávať veľký pozor, aký prípravok môžem použiť a aký radšej nie… Vyhovuje mi, že sa jedná o prírodný produkt s overenými účinkami a hlavne, že sa po ňom cítim oveľa lepšie. Femarelle Recharge budem používať aj naďalej.

Pani Marie R.


Femarelle mám na odporučenie od svojej gynekologičky a naozaj môžem len odporučiť!

Užívam už druhé balenie Femarelle Recharge a som veľmi spokojná. Veľmi oceňujem, že „platíčko“ s kapsulami má označené políčka pre ranné a večerné užívanie, preto keď som si zabudla vziať kapsulu, mala som o tom hneď prehľad. Uvítala by som trochu nižšiu cenu pri dlhodobom užívaní, ale odporúčam všetkým ženám v období menopauzy, len spokojnosť!

Pani Dana K.


Zasa spím normálne!

Môj gynekológ mi navrhol Femarelle Recharge , ktorý mi pomôže s poklesom estrogénu v období menopauzy a je hlavne na prírodnej báze. O päť týždňov neskôr som bola takmer bez problémov, ktoré ma trápili… Návaly tepla a nočné potenie ustúpili a môj spánok je teraz hlbší a kľudnejší.
Skúšala som aj iné výrobky na zmiernenie mojich problémov s menopauzou, ale podľa mňa sa nič nevyrovná Femarelle… Som naozaj spokojná!

Pani Jana S.