Skúsenosti žien

Pomohol mi s ťažkosťami...

,,Vyskúšala som takmer všetky fytoestrogény na trhu a takmer bez efektu. Nechcela som brať hormóny, tak som stále hľadala iný variant. Potom som narazila u svojho gynekológa na Váš letáčik a skúsila si objednať Femarelle, ešte v čase, keď nebol dostupný v lekárňach. Odvtedy ho beriem 2x denne - ráno a večer. Riešila som najmä nepravidelné návaly horka, nočné potenie, výkyvy nálad a zníženie sexuálneho apetítu. Zmenu som pocítila zhruba po 14 dňoch pravidelného užívania. Som naozaj spokojná a  prípravok Femarelle mi vyhovuje.”

Lenka, Prahy (Femarelle Recharge)


Poradil mi môj gynekológ...

,,Femarelle mi odporučil môj gynekológ. Hoci mám 43 rokov, som po gynekologických operáciách a následnej liečbe, nastala u mňa menopauza a hormonálne prípravky na zmiernenie príznakov pre mňa nie sú vhodné. Preto som ocenila, že sa jedná o prírodný produkt. Femarelle mi pomáha predovšetkým s psychickou pohodou, náladovosťou a únavou. Po jeho užívaní už nie som sama sebe a okoliu protivná a bežný život zvládam lepšie. Návaly tepla a nočné potenie ustúpili a môj spánok je kvalitnejší. Som rada, že som mohla Femarelle vyskúšať a budem ho užívať aj naďalej."

Katka B., Mladejovice (Femarelle Recharge)


Väčšia chuť na sex...

,,Femarelle 50 plus užívám  2 mesiace a som úplne spokojná. Zo začiatku som bola trochu nedôverčivá. Nie som veľmi na prášky. Ale teraz... som nadšená. Dostavil sa pokoj, vyrovnanosť, neriešim zbytočnosti, váha sa posúva dole. A má to aj pridanú hodnotu. Väčšiu chuť na sex. Ďakujem."

Eva M. (Femarelle Recharge)


Mám svoj "starý" život späť...

,,O prípravku som sa dopočula od mojej priateľky ešte v čase, keď som žiadne problémy s blížiacou sa menopauzou nezaznamenala. Avšak čas je ku všetkým spravodlivý a zanedlho som si na priateľku  spomenula a po pár mesiacoch trápenia s úzkosťami, búšením srdca a návalmi tepla som si objednala  prvú zásobu Femarelle. Zhruba po mesiaci užívania som takmerúplne bez návalov. Výrazne sa mi vylepšil spánok, zvýšila energia a úzkosti takmer vymizli. Jednoducho mám svoj „starý“ život späť a som za to nesmierne vďačná."

Jitka S., Cheb (Femarelle Rejuvenate)


Hormóny? Ďakujem, nie je treba…

Nemôžem si ho vynachváliť a len ľutujem, že som o ňom nevedela skôr. Som vďaka nemu ako znovuzrodená, plná vitality a energie, vrátila sa chuť ku všetkému, čo mám rada a úplne som hodila za hlavu, koľko mám vlastne rokov? „Koľko to je, predsa toľko, na koľko sa cítim!“ :-)

Ilona S.

Celý životný príbeh čítajte tu >>


Som ženou, ktorá viac než je zdravé trpívala bolesťami hlavy...

Prípravok Femarelle Unstoppable hodnotím veľmi kladne. Oceňujem, že je nehormonálny, vyrábaný na prírodnej báze, bez umelých dochucovadiel, farbív a konzervačných látok. K pravidelnému užívanie je platíčko prehľadne označené dni v týždni. Je tiež veľmi priaznivé, že Femarelle sa vyrába v troch variantoch, a to pre ženy vo veku 40, 50 a 60 rokov. Som veľmi rada, že som mohla Femarelle vyskúšať, je to veľmi kvalitný doplnok stravy, ktorý mi naozaj pomohol.

Pani Květoslava M.


Účinok sa môže dostaviť i neskôr...

Nemôžem jasne povedať, či prípravok začal pôsobiť za mesiac, či za tri, alebo štyri, jedno viem ale iste, jedného dňa proste začal. Ak vám však váš osobný pocit u Femarelle hovorí, tento by to mohol byť, ako sa to stalo mne, je to správna voľba.

Pani Marie N.

Celý životný príbeh čítajte tu >>


Prírodný produkt na menopauzu s overenymi účinkami…? Áno, Femarelle.

Na Femarelle Recharge som dostala odporučenie od svojej lekárky a som veľmi spokojná. Som alergik a preto si musím dávať veľký pozor, aký prípravok môžem použiť a aký radšej nie… Vyhovuje mi, že sa jedná o prírodný produkt s overenými účinkami a hlavne, že sa po ňom cítim oveľa lepšie. Femarelle Recharge budem používať aj naďalej.

Pani Marie R.


Femarelle mám na odporučenie od svojej gynekologičky a naozaj môžem len odporučiť!

Užívam už druhé balenie Femarelle Recharge a som veľmi spokojná. Veľmi oceňujem, že „platíčko“ s kapsulami má označené políčka pre ranné a večerné užívanie, preto keď som si zabudla vziať kapsulu, mala som o tom hneď prehľad. Uvítala by som trochu nižšiu cenu pri dlhodobom užívaní, ale odporúčam všetkým ženám v období menopauzy, len spokojnosť!

Pani Dana K.


Zasa spím normálne!

Môj gynekológ mi navrhol Femarelle Recharge , ktorý mi pomôže s poklesom estrogénu v období menopauzy a je hlavne na prírodnej báze. O päť týždňov neskôr som bola takmer bez problémov, ktoré ma trápili… Návaly tepla a nočné potenie ustúpili a môj spánok je teraz hlbší a kľudnejší.
Skúšala som aj iné výrobky na zmiernenie mojich problémov s menopauzou, ale podľa mňa sa nič nevyrovná Femarelle… Som naozaj spokojná!

Pani Jana S.