Obchodné podmienky

Prevádzkovateľ a kontakt

Femarelle.sk prevádzkuje Medindex, spol. s r.o., Olštýnská 607/1, 18100 Praha 8, IČ 26152517.

Kontaktovať nás môžete:

  • poštou alebo osobne na adrese
    Medindex, spol. s r.o.
    U Cihelny 196,
    250 66 Zdiby-Přemyšlení

  • telefonicky na čísle +420 284 682 673

  • e-mailom na adrese medindex@mdx.cz

Doprava a platba

Prípravky Femarelle® posielame Packetou. Platiť môžete prevodom na účet. Sme plátci DPH.

Termín dodání

Ponúkame len tovar, ktorý máme v dostatočnom množstve na sklade. Ak vaša objednávka príde do 12.00 hod., vybavíme ju a odošleme ešte v ten istý den. Ak príde po 12.00 hod., vybavíme ju až nasledujúci pracovný deň.

Storno objednávky

Ak si objednávku po odoslaní rozmyslíte, napíšte nám, prosím, alebo zavolajte čo najskôr, aby sme vám tovar zbytočne neposielali. Ak bola objednávka už odoslaná, nie je možné ju stornovať.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Pretože baleniu a expedícii tovaru venujeme maximálnu starostlivosť, môže sa stať, že urobíme nejakú chybu. Ak ste od nás dostali tovar, ktorý nesplnil vaše očakávania, kontaktujte nás a urobíme všetko, aby sme problém vyriešili k vašej spokojnosti.

Ak sa rozhodnete, že tovar nechcete až potom, čo vám bol doručený, napíšte nám do 14 dní od jeho doručenia a pošlite nám ho späť na našu adresu. Priložte, prosím, číslo objednávky a číslo účtu, na ktorý vám obratom vrátime peniaze. Dôvod uvádzať nemusíte, ale keď nám ho napíšete, urobíte nám radosť a pomôžete nám zlepšiť naše služby.

Ochrana osobných údajov

S vašimi osobnými údajmi zaobchádzame podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, (od 25.5.2018 zákon č. 18/2018 Z.z.). Použijeme ich len na vybavenie vašich objednávok alebo ďalších požiadaviek (napr. vyžiadaný spravodaj) a nikdy ich neposkytneme nikomu, kto sa nepodieľa na zabezpečení služby (napr. pošta).

Ak si neprajete, aby sme vaše údaje na vybavenie objednávky uchovávali, napíšte nám a my ich zmažeme. Vyžiadaný e-mailový spravodaj môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz na konci každej správy.