"Účinok sa môže dostaviť i neskôr" - príbeh pani Marie

"Účinok sa môže dostaviť i neskôr" - príbeh pani Marie

Jún 20, 2018

Účinok sa môže dostaviť i neskôr ...
Prírodu asi človek predsa len tak neoklame, a aj keď som sa s rokmi naučila veci vo svojom živote vidieť úplne inak a tým pádom ich tiež aj inak prijímať, predsa len nastala chvíľa, kedy som sa prebúdzajúc v noci veľmi často "s prilepeným jazykom" na podnebí, začala obzerať po niečom, čo by mi pomohlo sa tohto pocitu zbaviť. Jasné však bolo, že to musí byť niečo len na prírodnej báze, žiadne hormonálne preparáty, či iná chémia pre mňa neprichádza do úvahy. Ak to samozrejme nie je životne nutné.

Keď sa rozhodnete a niečo chcete, vesmír vám väčšinou ihneď pošle do cesty odpoveď. Samozrejme v rôznej podobe, chce to byť len proste vnímavý. Tak mi ešte v ten deň prišiel do cesty časopis Baví ma žiť a v ňom pár malých príbehov žien stredného veku. Zámerne nepíšem v prechode, pripadá mi to ako hovoriť o prechode pre chodcov a v latinčine znie to slovo ešte horšie. Proste ženy, ktoré si povedali ako ja, niečo chcem vyskúšať. Kúpili si prírodný prípravok Femarelle a mali s ním skvelú skúsenosť. Tak som si povedala, prečo by som ho neodskúšala aj ja.

Trošku som si o ňom samozrejme niečo dopredu prečítala a keď som zistila, že na preparáte pracovali lekári z mnohých krajín a okrem iného z Izraela, bola moja voľba jasná. A pretože som už pred päťdesiatkou, objednala som si Femarelle Recharge 50+. Nemôžem jasne povedať, či prípravok začal pôsobiť za mesiac, či za tri, alebo štyri, jedno viem ale iste, jedného dňa proste začal. V noci sa sem tam ešte zobudím so suchým podnebím, ale už sa to stáva skôr výnimočne. Moja kaderníčka tvrdí, že sa mi zlepšili vlasy a pedikérka, že mám lepšiu kvalitu nechtov. Ostatné "oblasti" tela netuším, možno predsa len, nie som tak často unavená. Odporúčam však všetkým ženám, aby vydržali, pretože účinok sa môže dostaviť i neskôr. Každá žena by si mala nájsť ten "svoj" prostriedok, ako s rokmi vyjsť "lepšie", však, faktom zostáva, že povedať, áno, určite ti pomôže tento alebo onen, je naivné a zavádzajúce. Ak vám však váš osobný pocit u Femarelle hovorí, tento by to mohol byť, ako sa to stalo mne, je to správna voľba. Počúvajme viac svoju intuíciu. Čítala som, že ak nám niečo napadne, dostaneme ihneď na to či ono z vesmíru odpoveď. Je to totiž to prvé, čo nám príde na myseľ. Je v tom ale háčik, trvá to vraj len asi tri sekundy, než do toho začne "kecať" mozog. Takže, ak sa práve pýtate, je pre mňa prípravok Femarelle tým pravým, pozorne načúvajte, pretože odpoveď príde skutočne okamžite. A nezabudnite: Máte na to tri sekundy!

Ja pri preparáte zostávam, to je jasná vec. Rovnako potom idem ďalej svojou cestou osobného a duchovného rozvoja, lebo už dlho viem, že Cesta je cieľ. Ak mi v tom trochu pomôže Femarelle, tak bude určite ešte krajšie po nej ísť. Jedna rada odo mňa na rozlúčku naviac, smejte sa a niekedy aj samy sebe, pretože humor, to je ďalší prírodný "liek". Za mňa: Štastnú plavbu a dobrý vietor do plachiet s Femarelle!